Liturgiczna Służba Ołtarza

Schola

Zespół Jeruzalem

ZESPÓŁ JERUZALEM

Zespół wokalno-instrumentalny „Jeruzalem” powstał w 1995 roku. Działa przy parafii rzymsko-katolickiej p.w. św. Jana Chrzciciela
w Jaroszowie. Swoim śpiewem i oprawą muzyczną uświetnia liturgię eucharystyczną wielbiąc Boga w swojej parafii oraz w wielu okolicznych parafiach na terenie diecezji świdnickiej, wrocławskiej i legnickiej. Oprócz niedzielnych i świątecznych Mszy św. zespół „Jeruzalem” gra
i śpiewa podczas ślubów, jubileuszów małżeńskich, uroczystości
 I Komunii Świętych, rekolekcji, dożynek, uroczystości opłatkowych
a także pogrzebów. Zespół uczestniczył dotychczas w wielu festiwalach i przeglądach piosenki religijnej m. in. w Polkowicach, Pakości, Świdnicy oraz wiele razy w Strzegomiu.
W ostatnich latach zespół gra w składzie: Renata Dziurla (wokal), Brygida Szymańska (keyboard i wokal), Anna Świątoniewska (wokal), Ewelina Wiśniewska (wokal), Anna Zając (wokal), Tomasz Dziurla (gitara elektro-akustyczna i wokal), Wojciech Juzoń (wokal), Grzegorz Świątoniewski (gitara basowa i wokal) oraz gościnnie - Karolina Wojtyra (Łobas) - keyboard i wokal.