OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.II.2019

1.Trwa Lutowa Zbiórka Ofiar na Remonty Naszych Kościołów. Bóg zapłać za złożone ofiary i miłe przyjęcie kwestujących.

Zostały już założone odnowiony drzwi na chór. Dziękuję Panom Stanisławowi Olszańskiemu, Kazimierzowi Boskowi, Mieczysławowi Wasylikowi i Tadeuszowi Kaliciakowi za ich pracę przy tych drzwiach. Teraz odnawiamy główne drzwi.

2.Podczas nieobecności ks. proboszcza proszę nagłe sprawy duszpasterskie kierować do ks. Dziekana w bazylice (Tel. u Pana Kazimierza).

Z powodu nieobecności ks. proboszcza nie będzie Mszy św. w Środę!!!

3.Dziękujemy za zadbanie o nasz kościół mieszkańcom Jaroszowa Blok 2 B-C. Na ten cel ofiary złożyli: Olkiewicz, Zwiefka, Wasiluk, Bober, Kłosiński, Fojna Irena. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o zadbanie  o nasz kościół mieszkańców Jaroszowa Osiedle 2 D-E.

4.Seminarium Diecezji Świdnickiej zaprasza na kolejny wykład z cyklu: „Drogami Wiary i Rozumu”. Temat: „Czy są dowody na zmartwychwstanie Jezusa? Wykład 18 II (Poniedziałek) o godz. 17:00 w gmachu Seminarium.

5.Zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu Seminarium Odnowy Wiary w Czwartek w Świebodzicach o godz. 19:00. Spotkania odbywają sie w kolejne czwartki. Wśród prowadzących: ks. Herbut, ks. Mastalerz, Zespół Mocni w Duchu. Więcej informacji na plakacie.

6.Zapraszamy chętnych do zaangażowania się w Misterium Męki Pańskiej na spotkanie w niedzielę 17 II o godz. 15:30 koło kościoła w Jaroszowie.

7.Polecam prasę katolicką „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Mały Gość Niedzielny

8.Intencje Mszy św.