OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21 IV 2024
1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza – modlitwą i ofiarami wspieramy nasze seminarium. Modlimy się także o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
2 W piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania o godz. 18:00 w kościele.
3. Przepraszam ale zapomniałem ogłosić, że rozpoczęliśmy kwietniową zbiórkę ofiar na nasze remonty. Bóg zapłać za wsparcie.
4. Po Mszy św. można nabyć ciasto, które przygotowała młodzież jadąca na wakacjach do Taize. W ten sposób wspieramy ich wyjazd.
5. Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami. Kandydatów prosimy aby zgłaszali się do ks. proboszcza po Mszy św. w zakrystii.
6. W tym roku uroczysta I Komunia będzie 5 maja na Mszy św. o godz. 12:00. Prosimy aby osoby nie związane z tymi dziećmi tego dnia przyszły na inne Msze św.
7. Dziękujemy za troskę o kościół mieszkańcom Jaroszowa 11 - 20. Ofiary złożyli: Edyta Lech, Zofia Grynienko, Grażyna Pieszko, Dominika Pieszko, Michał Kebłesz, Waldemar Chmiel, Gabriela Ścigajło, Marianna Szczepek, Czesława Wac, Barbara Wac, Wiesława Wac, Magdalena Wac, Leokadia Kaliciak. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o to Jaroszów 21 – 28.
Dziękujemy za troskę o kościół w Rusku. Na ten cel ofiary złożyli: Anna Zielińska, Kazimiera Zielińska, Elżbieta Zadworna. Bóg zapłać.
8. Już informuję, że przygotowujemy wyjazd do Stambułu. Koniec września lub pocz. października. Więcej szczegółów za tydzień.
9. Prasa katolicka. Mamy 2 nr. Historii Kościoła. Osoby zapisane proszę o odbiór a jeżeli ktoś jest zainteresowany to mamy więcej egzemplarzy.
10. Intencje.