1. Dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało. Dziękuję naszym lektorom i szafarzom i ministrantom za przygotowanie procesji, Strzelcom za kierowanie ruchem, strażakom za wystawienie pocztu sztandarowego, dzieciom sypiącym kwiatki i dzwoniącym przed Panem Jezusem, Żywemu Różańcowi i wszystkim uczestnikom za piękne świadectwo wiary. Dziękuję też za dekoracje w oknach i wzdłuż ulic.

Dziękuję Panu Marcinowi Kossowiczowi za wykoszenie trawy i paniom, które nasadziły krzewy upiększając teren przy kościele: Maria Kierko, Grażyna Potoniec, Ewa Worek, Aleksandra Pawlikowska, Zofia Grynienko, Stanisław Olszański.

Panom Kurek za wykoszenie trawy koło kościoła w Rusku.

2. Dzisiaj I niedziela miesiąca – adoracja Najśw. Sakr. do godz. 16:00 kiedy wspólnie odmówimy Koronkę i Litanię do Serca Pana Jezusa.

W czerwcu po Mszach św. modlitwa do Serca Jezusa.

3. W środę na zakończenie oktawy Bożego Ciała w Jaroszowie procesja wokół kościoła. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia dzwonkami. Panie z Żywego różańca zapraszam do asysty przy Panu Jezusie ze świecami.

4. Związek Strzelecki zaprasza na koncert dzisiaj o 16:30 na łące m. plebanią a cmentarzem.

5. Przypominam, że przeszliśmy na wakacyjny porządek Mszy św. 8:00, 9:30 (Rusko), 11:00. Ponieważ ciągle obowiązują limity, aby nie stwarzać zagrożenia jeszcze dzisiaj i za tydzień dodatkowa Msza św. o godz. 12:15.

6.  Dziękujemy za troskę o kościół mieszkańcom Jaroszowa Osiedle. Ofiary złożyli: 2 A: Cieloch Wiesława, Tomiczek Anna, Falacińska Emilia, Falkiewicz Krystyna, Bar Krystyna. 2B: Antosiak Zofia, Olkiewicz Maria, Zwiefka Elżbieta, Czerwińska-Kłosińska Agnieszka, Bober Ewa. Bóg zapłać. W tym tyg. prosimy o zadbanie o kościół mieszkańców Jaroszowa Osiedle 2 C.

Dziękujemy za troskę o kościół w Rusku. Ofiary na ten cel złożyli: Zofia Orzechowska, Agata Pokój, Marta Pudlik, Nela Orzechowska. Bóg zapłać. Zakończyliśmy kolejkę w Mielęcinie. Zaczynamy Rusko – bloki.

7. Przypominam, że dzisiaj kończymy zbiórkę darów na paczkę dla Jessiki: słodycze, przybory szkolne, środki czystości.

8. Zachęcam do nabywania prasy kat.

9. Intencje Mszalne.