1. Dzisiaj rozpoczynamy XIII Tydzień Biblijny poświęcony Słowu Bożemu. Znajdźmy chwilę w ciągu dnia na spotkanie z Bogiem w Jego Słowie.

2. Spotkania dla rodziców: dzieci I Komunijnych - po Mszy św. o godz. 9:00, a rodziców dzieci Rocznicowych - po Mszy św. o godz. 12:00.

3. Za 2 tygodnie I Komunia w naszej parafii. Będą zmiany we Mszach św.

4. W piątek (IV pt miesiąca) będzie pierwsze nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 17:40. Serdecznie zapraszam.

5. W poniedziałek 26 IV przypada Adoracja Wieczysta na naszą parafię.

6. Pogoda przeszkodziła nam dlatego prace przygotowujące teren modlitwy z krzyżem na Hotelach rozpoczniemy w tą sobotę o 10:00. Zapraszam do pomocy (zwłaszcza mieszkańców Hoteli)

7.  Dziękujemy za troskę o kościół mieszkańcom Jaroszowa 135 – 137. Ofiary złożyli: Kubasiewicz Maria, Helińska Teresa, Gluza Fryderyk, Makowska Krystyna, Marczak Janina, Mac Dorota, Olszowy Jarosław, Olszowy Zbigniew, Olszowy Grzegorz, Wilczek Alicja,Partyka Patrycja,Partyka Lidia,Miś Wioletta,Grychowska Maria,Soprych Zbigniew. Bóg zapłać. W tym tyg. prosimy o zadbanie o kościół mieszkańców Jaroszowa 142.

Dziękujemy za troskę o kościół w Rusku. Na ten  cel ofiary złożyli: Edyta Wiącek, Kornelia Kluzek, Renata Kalemba. Bóg zapłać.

8. W związku z tygodniem biblijnym zapraszam na spotkania z Biblią i o Biblii. Ze względu na sytuację będą 4 grupy:

Dzisiaj o 17:00 dorośli 50+, o 18:00 dorośli -50,

w sobotę o 17:00 młodzież do 18, w sobotę o 19:00 młodzież pracująca i studiująca.

9. Przypominam o przepisach sanitarnych w dobie pandemii. Należy nosić w kościele maseczki, zachować dystans – także w procesji do komunii, zachęcamy do przyjmowania Komunii na rękę (inaczej prosimy aby podchodzić do kapłana i po tych, którzy przyjmują na rękę). Wg nowych limitów w kościele może przebywać 30 os. (Jaroszów) i 11 w Rusku (+6 na chórach). Będą włączone głośniki więc można pozostać na zewnątrz. Szafarz zaniesie także Komunię na zewnątrz kościoła.

10. Zachęcam do nabywania prasy kat. Na stoliku jest darmowy numer „Dobra Nowina”

11.  Intencje Mszalne.