1. Zakończyliśmy kolędę.
2. Dzisiaj Niedziela Biblijna. Niestety ks. prof. Rajmund Pietkiewicz zachorował i musimy przełożyć jego wizytę. Nie będzie zatem spotkania popołudniowego o 16:00. Przepraszam. Odnajdźmy naszą Biblię, połóżmy na stole i sięgnijmy do Niej dzisiaj.
3. W piątek wyjeżdżamy z Niezłomnymi i grupą innych mężczyzn w Karkonosze na akcję „Góry po Męsku”. Niestety nie wszyscy chętni mogą jechać bo w schronisku mamy tylko 23 miejsca. Może następnym razem. Z tego powodu nie będzie w sobotę Mszy św.
4. Za tydzień 30 I zapraszamy kandydatów do bierzmowania rok II i III na Mszę św. o godz. 12:00 a po niej na spotkanie (25 min).
5. Organizujemy wyjazd 8 II do Aquaparku SUNTAGO koło Warszawy. Koszt 150 zł przejazd + bilet wstępu (16-65=135 zł, do 16 i 65+=120zł, do 120 cm=105zł, do 3lat=1zł). Można zapisywać się u ks. proboszcza. Potwierdzenia rezerwacji do 30 I. Wyjazd o 4:00 powrót ok. 24:00.
6. Organizujemy też pielgrzymkę z 2 dniami w Medjugorie. Dodatkowo słoweńska jaskinia Postojna, Chorwacja, Czarnogóra, Albania – Tirana i stolica Serbii – Belgrad.
Teremin: 13 - 21 V, koszt 1360 zł + 290 Euro (przy 40 os. -110 zł). Więcej informacji w gablocie. Można już zapisywać się wpłacając 200 zł.
7. Dziękujemy za troskę o kościół mieszkańcom Jaroszowa 21- 30. Ofiary na sprzątanie złożyli: Rodziny: Kaliściak, Huninik, Maicka, Maślenikow, Krupska, Gajos, Hucał, Szczygieł, Magryś, Kowalczyk, Materniak, Kaliściak, Huninik, Wasylik. Bóg zapłać. W tym tyg. prosimy o to mieszk. Jaroszowa 31- 33. (Obecnie składka to 30 zł.)
Dziękujemy za troskę o kościół w Rusku. Na ten cel ofiary złożyli: Kamila Tyrolska, Stanisława Lewandowska, Renata Kalemba, Kornela Kluzek, Agnieszka Mozgała. Bóg zapłać. Dalej przechodzi kolejka na Rusko Osiedle.
8. Zapraszam chłopców, którzy chcą być ministrantami. Można zgłaszać się do zakrystii do ks. proboszcza po Mszy św.
9. Prasa katolicka.
10. Intencje mszalne.