OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.X.2018

1. W październiku zapraszamy do modlitwy Różańcem i na Nabożeństwo Różańcowe codziennie o 17:30. W Poniedziałek, Wtorek i Czwartek prowadzą dzieci i młodzież.

2. Dzisiaj w całym kraju Dzień Papieski. Naszą ofiarą wesprzemy fundację Dzieło Nowego tysiąclecia która wspiera zdolną katolicką młodzież fundując im stypendia. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek po Mszy św.

3. Dzieci I Kom. Otrzymują dzisiaj Różańce na Mszy św. o godz. 9:00 w Jaroszowie i Rusku.

4. Dziękujemy za zadbanie o nasz kościół mieszkańcom Jaroszowa 81 - 86. Na ten cel ofiary złożyli: Teresa Rychel, Maria Gacek, Krystyna Witaszczyk, Renata Kowalska, Janina Fojna, Marzena Łaciuk, Bożena Paliwoda, Kazimiera Adamska. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o zadbanie  o nasz kościół mieszkańców Jaroszowa 87 – 92.

5. Kandydatów do bierzmowanie zapraszamy na Mszę św. w Piątek o 18:00 a po niej na spotkanie.

6. Trwają remonty w naszej parafii. W Jaroszowie w tygodniu Msze św. są odprawiane w świetlicy parafialnej a pogrzeby w nowo wyremontowanej kaplicy na cmentarzu.

W Rusku bardzo dziękuję tym, którzy w tym tygodniu pomagali: Urszula Angrys, Tadeusz Zywer, Zbigniew Kołodziej, Jerzy Bandzerewicz, Mikołaj Fojna, Michał Grynienko, Mirosław Kołodziejczyk, Przemysław Łata. Bóg zapłać.

Bardzo dziękuję tym, którzy pomagali w Jaroszowie.
A prace jest bardzo dużo bo 3 razy dziennie trzeba przestawiać rusztowania: Stanisław Olszański, Tadeusz Kaliciak, Kazimierz Bosek, Zbigniew i Błażej Kołodziej, Stanisław Falaciński, Marek i Paweł Buryło, Andrzej Stefanków, Przemysław ….

7. Trwa październikowa zbiórka ofiar na remonty. Bóg zapłać za Wasze wsparcie. Właśnie teraz przypadają płatności za prace.

8. Zmiany w intencjach Mszy św. na rok 2019.

9.Mamy CEGIEŁKI na dalsze prace na cmentarzu w Rusku i Jaroszowie. Cegiełka jest w kwocie 80 zł. Można to uczynić ku pamięci osoby zmarłej, której imię wygrawerujemy na granitowej kostce umieszczonej na nowym chodniku. Cegiełki można nabyć przed kościołem, w zakrystii i w kancelarii. Są już pierwsze wygrawerowane kostki można je zobaczyć przed kościołem.

10.Polecam prasę katolicką „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Mały Gość Niedzielny”.

11. Intencje Mszalne.

Ks. Marek Krysiak   -  Wasz proboszcz