1.We wtorek było święto Podwyższenia Krzyża św. dlatego dzisiaj przynieśliśmy ze sobą krzyże aby podziękować Bogu za ten znak zbawienia.

O 15:30 na Hotelach poświęcimy nowy krzyż i miejsce modlitwy.

2.  Na Mszy św. o godz. 9:00 poświęciliśmy tornistry i przybory szkolne uczniów kl. I.

3. W sobotę 18 IX nasza młodzież była na Diecezjalnym Dniu Młodzieży w Wambierzycach. Dziękuję Panu katechecie Tomaszowi Dziurla za zorganizowanie wyjazdu.

4.  Trwa wrześniowa zbiórka ofiar na nasze remonty. Dziękuję tym, którzy  pomagali: Stanisław Olszański, Tadeusz Kaliciak, Kazimierz Bosek, Mieczysław Wasylik.

W tym tygodniu rozpocznie się montaż podestu pod ławkami dlatego Msze św. w tygodniu będą sprawowane w świetlicy.

5. Żywy Różaniec organizuje wyjazd na Diecezjalną Pielgrzymkę do Barda Śl. 2 X 2021. Wyjazd o 8:00 powrót ok. 18:00. Zapisy do 15 IX. Koszt 35 zł + 35 zł posiłek.

6. Dziękujemy za troskę o kościół mieszkańcom Jaroszowa Os. 5 A. Ofiary na sprzątanie złożyli: Gidaj Krystyna, Lewicka Krystyna, Wancowicz Ewa, Murzyniec Jan, Kruszyk Grażyna, Hajduk Andrzej, Plizga Danuta, Pietrzyk Monika, Łopatka Alina, Majchrzak Sandra. W tym tyg. prosimy o to mieszkańców Jaroszowa Os. 5 B.

Dziękujemy za troskę o kościół w Rusku. Na ten  cel ofiary złożyli: Małgorzata Domin, Krystyna Knop, Genowefa Sidor, Danuta Olszańska. Bóg zapłać.

7. Od października rozpoczniemy Kurs Przedmałż. Można zapisywać się u ks. proboszcza.

8. Intencje Mszalne.

ZAPOWIEDZI  PRZEDMAŁŻEŃSKIE  (19 IX)

Związek małżeński pragną zawrzeć:

1)      KIEŁBOWSKA  MAGDALENA, zam. w Mielęcinie

i  SZYMANOWICZ JAKUB, zam. we Wrocławiu                   Zapowiedź  III